Studiuj Inżynierię Informacji

Kierunek  Inżynieria Informacji to studia inżynierskie, które pozwalają na uzyskanie wiedzy i umiejętności  z zakresu pozyskiwania, gromadzenia, przetwarzania, modelowania, bezpieczeństwa, wykorzystania i udostępniania informacji.
Rekrutacja 2020/2021 sprawdź

zespół
fot. www.pixabay.com

                     Studia z Przyszłością!

certyfikat

Interesujesz się analizą danych, Big Data, profilowaniem, geomarketingiem?


fot. www.pixabay.com

big data
fot.: www.freepik.com" Designed by GarryKillian / Freepik
Chciałbyś pracować w sektorze informacyjnym? Widzisz się w przyszłości jako specjalistę od pozyskiwania, przetwarzania i zarządzenia informacją?
zdjęcie urban space


fot. www.pixabay.com

Czytaj więcej: https://rekrutacja.uwm.edu.pl/node/content/inzynieria-informacji#ixzz6QCqXFik7

Absolwenci kierunku Inżynieria Informacji mogą pracować jako: broker informacji (researcher), specjalista zarządzania informacją, analityk informacji i raportów medialnych, specjalista ochrony informacji niejawnych, administrator bezpieczeństwa informacji, analityk biznesowy, specjalista do spraw logistyki transportu, pracownik działu logistyki transportu, specjalista do spraw organizacji i rozwoju transportu, inżynier transportu drogowego, kierownik działu transportu, organizator transportu drogowego.

transport

moZastanawiasz się po co Ci takie studia?

Zatrudnienie znajdziesz w jednostkach administracji samorządowej i rządowej; pracowniach projektowych; agencjach rozwoju; agencjach nieruchomości; firmach konsultingowych i doradczych.

  • 3,5-letnie studia kończące się uzyskaniem tytułu inżyniera, doskonale przygotowują do pracy w wielu perspektywicznych zawodach związanych z sektorem IT, logistyką i otoczeniem biznesu.
  • To praktyczne, interdyscyplinarne studia z wykorzystaniem nowoczesnych technik i narzędzi oraz elementów programowania.
  • możliwość korzystania z wyjazdów w ramach programu Erasmus do 28 państw partnerskich (65 uczelni) – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Chorwacja;
  • możliwość dodatkowego rozwoju poprzez członkostwo w aktywnie działających na Wydziale dziecięciu kołach naukowych,
  • możliwość uczestnictwa w licznych wykładach gościnnych wybitnych specjalistów,
  • Na studiach są trzy moduły - ścieżki edukacyjne do wyboru: A - Analityk Informacji Biznesowej, B - Inżynier Informacji Transportowej, C - Wywiad Geoinformacyjny.

 

Mamy znakomitą, wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną o uznanym dorobku naukowym, pracującą z pasją i zaangażowaniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stonę dotrycżacą kierunku Inżynieria Informacji,a zobaczysz szczegóły dotyczące kształcenia.  Jak rozpocząć studia? Informacje dostępne tu- IRK.

Nie zwlekaj i wybierz nowoczesny kierunek INŻYNIERIA INFORMACJI nagrodzony tytułem „Lidera jakości kształcenia”.
 

Zobacz o nas więcej na YT i FB