45. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 45. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących, która odbędzie się w Kołobrzegu w Hotelu Aquarius Spa (http://www.aquariusspa.pl), w dniach 18 - 20 października 2016 r.

Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących jest corocznym wydarzeniem, które w 2016 roku będzie miało swoją czterdziestą piątą  odsłonę. KKBN jest miejscem omówienia ostatnich dokonań w zakresie badań nieniszczących, jak również inspiracją do dalszych prac naukowych oraz szansą na nawiązanie nowych relacji biznesowych. 45. KKBN będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich uczestników, zapoznania się z nowościami technicznymi i technologicznymi na rynku badań nieniszczących i diagnostyki technicznej.

Potwierdzeniem wyjątkowego znaczenia KKBN jest przyjęcie zaproszenia do udziału w konferencji przez przedstawicieli najważniejszych międzynarodowych, zagranicznych i krajowych organizacji zajmujących się badaniami nieniszczącymi.

TEMATYKA KONFERENCJI:

• badania nieniszczące w przemyśle, budownictwie, transporcie, energetyce
  • metody, urządzenia, wyposażenie i oprogramowanie wykorzystywane w badaniach nieniszczących
  • diagnostyka techniczna urządzeń i konstrukcji
  • szkolenie personelu i certyfikacja w zakresie badań nieniszczących
  • nowe przepisy i normy dotyczące badań nieniszczących
  • akredytacja laboratoriów badań nieniszczących.

W ramach konferencji zaplanowane są sesje werbalne i plakatowa oraz specjalne sesje warsztatowe, na których zaprezentowane będą uznane na świecie, zaawansowane rozwiązania wspierające prowadzenie badań nieniszczących i dokonywania oceny. Tradycyjnie odbędzie się również wystawa najnowszego sprzętu i rozwiązań przemysłowych.

Do zapoznania się ze szczegółową ofertą konferencji zapraszamy na stronę 45. KKBN, www.kkbn.pl.

Z wyrazami szacunku,
--------------------------------------------------------------------------------
w imieniu Komitetu  Organizacyjnego 45. KKBN
Włodzimierz Fleischer
kkbn45.simp@gmail.com, gorzow@simp.pl, http://www.kkbn.pl
STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH
ODDZIAŁ W GORZOWIE WLKP.
ul. Chyża 1, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel./fax +48 95 720 21 61, mobile:+48 501 181 511
e-mail: gorzow@simp.pl, www.gorzow.simp.pl , www.simp.pl