Bezpłatne szkolenie/webinar dla studentów Wydziału Geoinżynierii

Co niezwykłego po studiach może zrobić inżynier BUDOWNICTWA?

webinar

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o mailowy kontakt z pracownikami  Ośrodka Kariery UWM w Olsztynie:  jolanta.solodow@uwm.edu.pljudyta.zeszczuk@uwm.edu.pl

SHM System to eksperci w rozwiązaniach pomiarowych przeznaczonych do zastosowań w inżynierii lądowej i geotechnice. Zespół składa się z naukowców i inżynierów o ponad 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu i wdrażaniu długoterminowych systemów monitorowania konstrukcji. SHM System dostarcza wsparcie działów badawczo rozwojowych B+R największych firm konstrukcyjnych w Europie. Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od koncepcji, poprzez instalację i na analizie danych pomiarowych kończąc. Zespół SHM System opracował i opatentował szereg światowej klasy innowacyjnych rozwiązań, w tym projekt i technologię produkcji kompozytowych czujników światłowodowych DFOS.

Prelengentem  jest Pan Tomasz Howiacki – SHM System Sp. z o.o. Sp. kom

Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, obecnie na Wydziale Inżynierii Lądowej PK przygotowuje dysertację doktorską, poświęconą wykorzystaniu nowoczesnych technik pomiarowych w monitorowaniu stanu technicznego konstrukcji. Projektant w firmie SHM System. Brał udział w realizacji kilkudziesięciu systemów monitorowania z wykorzystaniem różnych technik pomiarowych (w tym pomiary dynamiczne oraz pomiary statyczne czujnikami strunowymi, światłowodowymi czy hydraulicznymi). Uczestnik licznych projektów badawczo-rozwojowych. Autor lub współautor ponad 50 publikacji naukowych z zakresu monitorowania oraz analizy stanu technicznego konstrukcji inżynierskich i geotechnicznych.