Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów kierunków: inżynieria środowiska oraz turystyka i rekreacja - przedłużony termin naboru zgłoszeń

UWAGA STUDENCI!!!

Rozpoczyna się rekrutacja kandydatów do realizacji Zadania 7 – "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów/ek WNoŚ (obecnie Wydziału Geoinżynierii)"  w ramach projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18).

Nabór dotyczy następujących szkoleń/kursów:

a) Szkolenie z programów AutoCAD i Revit (szkolenie dedykowane dla studentów kierunku: Inżynieria Środowiska)

- AutoCAD (zaawansowany - 2 dni, Kompletne 2D - 5 dni, Projektowanie 3D – 3 dni) 10 dni/64 h + Pakiet e-kursów AutoCAD)

- REVIT (MEPHVAC, WOD-KAN, Instalacje wewnętrzne, Konstrukcja, Architektura) 18 dni + Pakiet e-kursów Revit)

Termin naboru zgłoszeń:

od 17 lutego 2020 do 13 marca 2020.

Wymagane dokumenty (linki do plików znajdują się na stronie: http://zpr2.uwm.edu.pl/group/61/)

- formularz zgłoszeniowy – zał. nr 1 do Regulaminu (wypełniony i podpisany)

- formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych – zał. nr 2 do Regulaminu (wypełniony i podpisany)

Miejsce składania zgłoszeń na kursy z programów AutoCAD i Revit:

- sekretariat Katedry Inżynierii Środowiska ul. Warszawska 117, 10-720 Olsztyn, pokój 102, godz. 8.00 – 15.00 - u Pani dr inż. Marty Kisielewskiej

- alternatywnie dokumenty można zostawić w pokoju 105 (Katedra Inżynierii Środowiska) u pana dr inż. Tomasza Jóźwiaka (tel. 608 534 141)

b) Kursy dedykowane dla studentów kierunku: Turystyka i Rekreacja

- Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Nordic Walking

- Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością trener osobisty

- Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Instruktor Fitness

- Kurs animatora czasu wolnego

- Kurs wychowawcy wypoczynku

- Kurs na przewodnika turystyki

- Kurs masażu I i II stopnia

Termin naboru zgłoszeń:

od 17 lutego 2020 do 13 marca 2020.

- formularz zgłoszeniowy – zał. nr 1 do Regulaminu (wypełniony i podpisany)

Miejsce składania zgłoszeń na kursy dedykowane dla studentów kierunku: Turystyka i Rekreacja

- Katedra Turystyki, Rekreacji i Ekologii ul. M. Oczapowskiego 5, 10-719 Olsztyn, pokój 312, godz. 8.00 – 15.00 - u Pani dr inż. Julity Kalinowskiej (tel. 89 523 44 36)

W szkoleniach mogą wziąć udział studenci i studentki ostatnich 4 semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach:

1) Inżynieria Środowiska

2) Turystyka i Rekreacja

Termin realizacji kursów i szkoleń:  semestr letni 2019-2020

Więcej informacji w Regulaminie Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie http://zpr2.uwm.edu.pl/group/61

KONTAKT

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji w sprawie szkoleń/kursów z  projektu „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania” (nr POWR .03.05.00-00-Z201/18), Zadanie 7 – "Moduł 2. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów/ek WNoŚ (obecnie Wydziału Geoinżynierii)",  zapraszamy do kontaktu.

Koordynator projektu:

dr hab. Jarosław Jaszczur-Nowicki, prof. UWM - j.jaszczur-nowicki@uwm.edu.pl, tel. (89) 523 34 80

Asystent koordynatora projektu:

dr inż. Tomasz Jóźwiak – tomasz.jozwiak@uwm.edu.pl, tel. 608 534 141