Charytatywny Turniej Siatkówki o Puchar Rektora UWM!

mecz siatkowki

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM zaprasza do udziału w Charytatywnym Turniej Siatkówki o Puchar Rektora UWM!

Ruszyły zapisy na Charytatywny Turniej Siatkówki o Puchar Rektora UWM!
Charytatywny Turniej to wydarzenie, które wspiera zbiórkę Kortowskiego Mikołaja. To już IX edycja koleżeńskiej zbiórki, w której cała społeczność akademicka UWM, łączy się by pomóc studentowi w trudnej sytuacji.

W tym roku pomagamy Marcie z WNS. To studentka, a zarazem starościna I roku kierunku Praca socjalna” na Wydziale Nauk Społecznych, aktywnie działająca jako wolontariuszka w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, gdzie zajmuje się m.in. zajęciami sportowymi dla dzieci z niepełnosprawnościami. Uśmiechnięta, radosna i chętna do pomocy drugiemu człowiekowi!

Informacje organizacyjne:
W Charytatywnym Turnieju może wziąć udział łącznie 24 zespoły: 16 męskich oraz 8 damskich. W każdym zespole może być maksymalnie 8 zawodników. Mogą to być studenci, pracownicy oraz osoby niezwiązane z UWM. Każda drużyna jest zobowiązana do przekazania minimum 150 zł wpisowego na zbiórkę Kortowskiego Mikołaja w dniu Turnieju.

Link do zapisów i więcej innformacji na stronie: https://forms.gle/g4n1szkf2JxpZ99TA
Swoją drużynę możesz zgłosić do 6 grudnia. Liczba miejsc ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy.

Charytatywny Turniej odbędzie się w sobotę, 10 grudnia 2022, na Hali Sportowej UWM przy ul. Prawocheńskiego 7. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany w całości na charytatywną zbiórkę Kortowskiego Mikołaja!