Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022

Szanowni Państwo,
Społeczność Akademicka Wydziału Geoinżynierii,
Przyjaciele Wydziału,

Z przykrością informuję, że z uwagi na dynamicznie rosnącą liczbę zakażeń COVID-19, konieczność zachowania ostrożności wynikającej z zagrożenia rozprzestrzeniania się w Polsce wirusa SARS-CoV-2 oraz ograniczeń w organizacji zgromadzeń publicznych, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zaplanowana na dzień 2 października 2021 roku Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 na Wydziale Geoinżynierii nie odbędzie się.
Z uwagi na wyjątkowy charakter sytuacji w jakiej się znajdujemy, liczę, że podjęta decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.
Jednocześnie stojąc w przededniu nowego roku akademickiego życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji z życia zawodowego i osobistego. Nauczycielom akademickim dalszych osiągnięć w rozwoju myśli naukowej i technicznej oraz wielu sukcesów w kształceniu kolejnych pokoleń. Pracownikom naukowo-technicznym i administracyjnym dalszej owocnej pracy, wielu sukcesów i realizacji wszystkich stawianych przed sobą celów. Natomiast studentom satysfakcji i zadowolenia z kształcenia na realizowanym kierunku studiów.

Dziekan Wydziału

dr hab. inż. Dariusz Popielarczyk, prof. UWM