Jedź na inspirującą konferencję! Za darmo!

Perspektywy Women In Tech Summit 2023

Studentko, studencie!

Rozdajemy wejściówki na największą w Europie i Azji konferencję dla kobiet w nowych technologiach, która odbędzie się w Warszawie w dniach 14 i 15 czerwca 2023!

Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2023 to wydarzenie, dzięki któremu zainspirujesz się, poznasz nowe oblicza nauki, sięgniesz po wiedzę z różnych stron świata. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła 8000 osób z 84 krajów świata, 500 ekspertek i ekspertów z branży Tech & IT. Zobacz jak było w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?v=JIrzzelpGcA

Już teraz możesz stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Wystarczy, że wypełnisz formularz https://bit.ly/3Lz0ET2, a otrzymasz od nas darmową, dwudniową wejściówkę!

Uwaga! Ilość bezpłatnych wejściówek jest ograniczona. Regularna cena biletów to 690 zł.

Podczas konferencji czekają na Ciebie między innymi:

 

  • Cztery sceny, na których wystąpi 150 inspirujących mówców oraz znakomitych gości specjalnych.
  • Tech-talki i warsztaty o sztucznej inteligencji, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych, cyfrowej ekologii, WEB 3.0 i NFT.
  • Strefa Career Expo ze stoiskami prawie 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm. Tutaj odbędziesz rozmowę rekrutacyjną, znajdziesz nową pracę i podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe.
  • Mentoring Zone – aż 500 indywidualnych sesji mentoringowych ze znakomitymi liderkami i liderami świata technologii.
  • Wystąpienia takich gości jak: Francesca Cavallo - aktywistka i autorka przetłumaczonej na 50 języków książki “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, Marek Brzezinski - Ambasador USA w Polsce; keynote speakerzy: Joanne Hannaford - Chief Technology & Operations Officer w Credit Suisse AG, Laura Koormann - Head of Digital Solutions IT Team w Continental, Grzegorz Cimochowski - Head of Business Advisory Department w KPMG.

Nie może zabraknąć także Ciebie! Zgłoś swój udział już teraz: https://bit.ly/3Lz0ET2

Agenda i szczegóły wydarzenia: www.womenintechsummit.pl