Ponieważ podstrona jest w stałej rozbudowie, zapraszamy do zostawiania swoich kontaktów. By dodać nowy adres należy przejść do części
.
2015 | Krukowska Katarzyna Urbanista - działalność gospodarcza: KONCEPT Pracownia Urbanistyczna Katarzyna Krukowska | | |
2021 | Kozłowska Marta Własna działalność GEOPROJEKT Geodezja Iława | | |
2010 | Robaczewska Monika Otwock - Warszawa | | |
2010 | Kielkucki Tomasz Laser Surveys Ltd London | | |
2009 | Dębczyński Kamil Usługi Geodezyjne - Włocławek | | |
2009 | Sienkiewicz Mariusz Rzeczoznawca majątkowy | | |
2009 | Romański Michał Urbanista prowadzący działalność pod nazwą "Planowanie Przestrzenne i Obsługa Nieruchomości ESPRIT Michał Romański" | | |
2008 | Grzegorzewski Grzegorz Geopartner Gdańsk | | |
2008 | Juchnowska (Romanowska) Edyta 2008 GP, 2006 GiSzN | | |
2008 | Lidner Cezary Intergeo | | |
2008 | Radtke Artur GiSzN - 2006 | | |
2008 | Milner Kamil GEODEX Gdańsk | | |
2007 | Litwin Andrzej POLKART sp. z o.o. | | |
2007 | Kania Jarosław
| | |
2007 | Olak Łukasz Specjalnoć SIP, Warmińsko Mazurskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych | | |
2006 | Ostrowska Anna Aktualnie zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami | | |
2006 | Ziniewicz Monika Anna
| | |
2006 | Augustynowicz Agnieszka Echo Investment Poznan | | |
2006 | Semczyszyn Michał OPGK Olsztyn | | |
2006 | Łagocki Łukasz
| | |
2006 | Bartosz Molski
| | |
2006 | Chojnowska Jolanta Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Wydział Geodezji | | |
2006 | Siedlecka Katarzyna Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, Oddział Geodezji i Kartografii | | |
2006 | Paweł Klockowski
| | |
2006 | Kucharczyk Bartosz Kierunek studiów:Gospodarka przestrzenna, specjalizacja - planowanie przestrzenne, dobra znajomość oraz certyfikat pierwszego stopnia otrzymany przez centrum szkolenia Autodeska (Autocad 2007 LT) | | |
2006 | Agnieszka Gliwińska P.B Panorama Sp.z o.o. | | |
2006 | Agnieszka Karbowniczyn Urząd Miejski w Węgorzewie | | |
2006 | Malec Krzysztof POLKOM Sp. z o.o. | | |
2005 | Litwin Andrzej GeoSTAR | | |
2005 | Elżbieta Boś - Kamionka Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Olsztynie jako inspektor ochrony zabytków | | |
2005 | Bogumila Maria Bujak Studia ukonczylam w lipcu 2005 z wynikiem bardzo dobrym | | |
2005 | Koczara Krzysztof
| | |
2005 | Nojman Edyta Polanowscy Nieruchmości sp. zoo Warszawa - asystent ds. wycen nieruchmosci | | |
2005 | Klecha Paweł Lufthansa Systems Poland | | |
2005 | Świder Arkadiusz INPLUS Olsztyn - asystent urbanisty, opracowania planistyczne | | |
2005 | Bujak Bogumila Maria Thames Water Utilities Ltd., London UK | | |
2005 | Spadło Katarzyna Absolwentka Gospodarki Przestrzennej. Aktualnie asystent ds. nieruchomości. Współwłaściciel biura nieruchomości. | | |
2004 | Bocian Dominika
| | |
2004 | Kurzynka Agnieszka Kierunek Geodezja i Szacowanie Nieruchomości | | |
2004 | Fernówka Mirosław Geodezja i Szacowanie Nieruchomości 2004, Geooffice Biuro Usług Geodezyjnych | | |
2004 | Woźniak Robert Wojewódzkie biuro geodezji i terenów rolnych | | |
2004 | Ogulewicz Monika
| | |
2004 | Pieczkowski Tomasz
| | |
2004 | Gębal Dorota Elmis-Invest sp. z o.o. | | |
2004 | Brzozowska Teresa
| | |
2004 | Dabrowska Renata
| | |
2004 | Derecka Magdalena
| | |
2004 | Siepsiak Marcin Gospodarka Przestrzenna - studia ukończone w 2004 roku. Geodezja i Szacowanie Nieruchomości - studia ukończone w 2007 roku | | |
2004 | Witkowski Piotr Absolwent Gospodarki Przestrzennej | | |
2004 | Tkacz Jacek
| | |
2004 | Małgorzata Zielińska GEONET Tłuszcz, woj. mazowieckie | | |
2004 | Michalska Hanna
| | |
2004 | Maguder Tomasz Geofizyka Toruń | | |
2004 | Żyła Robert
| | |
2004 | Lachowski Piotr Gospodarka Przestrzenna - studia ukończone w 2004 roku | | |
2004 | Olszewski (Świątecka) Aleksandra Powiatowy Urzad Geodezyjny w Titisee-Neustadt (Niemcy-Schwarzwald) | | |
2003 | Ostrowski Kamil Absolwent Gospodarki Przestrzennej UWM. Miejsce zamieszkania - Torquay - zachodnia Anglia | | |
2003 | Rybarczyk (zd. Wylegała) Anna Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Koszalinie | | |
2003 | Czajkowski Paweł MSA Survey w Londynie | | |
2003 | Bontal Krzysztof
| | |
2003 | Szulwic Łukasz
| | |
2003 | Dąbrowska Magdalena
| | |
2003 | Jachimowicz Magdalena
| | |
2003 | Michał Ugniewski Wykonawstwo geodezyjne | | |
2003 | Rutkowski Leszek UM Tczew | | |
2003 | Wełnicki Maciej Wycena i obsługa nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy | | |
2003 | Rydz Emilia
| | |
2003 | Komorowski Dariusz Geofizyka Toruń Sp. z o.o. | | |
2003 | Krajnik Arkadiusz
| | |
2003 | Ogórkis-Szulwic Alicja
| | |
2003 | Wełnicki Maciej Nieruchomości Wielkopolski - Zarządzanie Poznań | | |
2003 | Podlejska Agnieszka
| | |
2003 | Ciecierska Edyta
| | |
2002 | Bohaczek Marcin
| | |
2002 | Sobierajska Ewa Adilsons Properties Ltd. 139 Cricklewood Broadway London NW2 4HX | | |
2002 | Rotkiewicz Michał Programista C++ | | |
2002 | Gałka Michał Gospodarka przestrzenna | | |
2002 | Łączyńska Ewa
| | |
2002 | Zalewski Przemek Geodezja i SIP | | |
2002 | Szałkowski Marian
| | |
2002 | Pawelec Adam
| | |
2002 | Bakuła Marek Ostrołęka | | |
2002 | Oszczak Bartłomiej
| | |
2002 | Sakowicz Marcin
| | |
2002 | Ścisław Piotr
| | |
2002 | Zembrzuski Jarosław Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej | | |
2002 | Brylowski Dariusz
| | |
2002 | Zofińska-Głowacz Marta Absolwentka Gospodarki Przestrzennej UWM. Od lipca 2005 r. pośrednik w obrocie nieruchomościami. | | |
2002 | Sikora Mariusz ARiMR | | |
2002 | Zep Karol
| | |
2002 | Damięcki Sylwester
| | |
2002 | Jaworska Agnieszka
| | |
2002 | Pękacz Marcin
| | |
2002 | Gałka Michał IACS Płock | | |
2002 | Plichta Artur Zakład Geodezji,Politechnika Poznańska | | |
2002 | Linkowski Piotr
| | |
2002 | Wilczewski Dariusz
| | |
2001 | Tomaszewska (z d. Sas Dołżycka ) Anna PODGiK w Poznaniu | | |
2001 | Zachaś Magdalena
| | |
2001 | Łonczyński Dominik Rzeszów, Polski Związek Motorowy, praca u boku fachowców z dziedziny rzeczoznawstwa majątkowego i rzeczoznawstwa samochodowego oraz w charakterze biurowo-administracyjnym. Poszukuję kolegów i koleżanek z mojego rocznika. | | |
2001 | Sikora Janusz
| | |
2001 | Białobrzeski Adam
| | |
2001 | Bielenica Jacek
| | |
2001 | Dzieńkowska (z d. Dragan) Anna Urząd Miasta Chełm | | |
2001 | Piotrowska Ewa UWM w Olsztynie | | |
2001 | Wysocki Robert Alpha Enginiering Services Dublin | | |
2001 | Dziewulski Marcin Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie | | |
2001 | Pietrzykowska zd. Kwiatkowska Anna UM Sierpc | | |
2001 | Rydel Jarosław
| | |
2001 | Kowalczyk Kamil doktorant w Katedrze Geodezji Szczegółowej UWM Olsztyn | | |
2001 | Duchalska rod. Szczepanik Anna Aktualnie pracuję w szkole podstawowej i gimnazjum | | |
2001 | Rolka Justyna
| | |
2001 | Węglicki Roman NECSO | | |
2001 | Cieślik Magdalena
| | |
2001 | Maleta (z d. Bernaciak) Monika
| | |
2001 | Stachura Karol
| | |
2001 | Kabacinska Iwona
| | |
2001 | Parda zd. Osowska Anna UM Elbląg | | |
2001 | Jagoda Marcin
| | |
2001 | Kowerzanow Ewa doktorantka w Katedrze Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego | | |
2001 | Jakubowski Adam
| | |
2001 | Wnuk Radosław MODGiK Chełm | | |
2000 | Kazimierczak (Wojtaszek) Patrycja Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Pułtusku | | |
2000 | Czech-Jagiełło Wioletta
| | |
2000 | Uradzinski Marcin UWM w Olsztynie,Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji | | |
2000 | Lewartowski Artur
| | |
2000 | Pawłowicz (Żentarska) Joanna
| | |
2000 | Piątkowski Sławomir
| | |
2000 | Kondratowicz Paweł
| | |
2000 | Wicher Maciej
| | |
2000 | Mąkosza Maria
| | |
2000 | Klecz Agnieszka
| | |
2000 | Bączyk Roman własna działalność gospodarcza w zakresie geodezji | | |
2000 | Napiórkowski Robert
| | |
2000 | Kalbarczyk (z d. Godlewska) Barbara UM Barczewo | | |
2000 | Czech Bartosz
| | |
2000 | Ślepowroński Michał
| | |
2000 | Cellmer Anna Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego | | |
2000 | Kamiński Cezary
| | |
2000 | Biliński Adam
| | |
2000 | Popławska Agnieszka
| | |
2000 | Grzeszczak Robert
| | |
2000 | Ślaska Lucyna Mieszkam i pracuję w Gdyni. Zaliczyłam praktykę z zakresu wyceny. | | |
2000 | Borysiuk Anna
| | |
2000 | Kucharski Bartosz
| | |
2000 | Gronowicz Anna
| | |
2000 | Brylowska (z d. Jagłowska) Aneta Urząd Miasta w Ełku | | |
2000 | Urbanowicz Jolanta
| | |
2000 | Bal Artur
| | |
2000 | Urbański Piotr
| | |
2000 | Olender Małgorzata
| | |
2000 | Szumera Łukasz 5 lat stażu w Przedsiębiorstwie Usług Geodezyjnych sp. z o.o. w Częstochowie. 25.02.2006 uzyskałem uprawnienia zawodowe w zakresie: 1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe realizacyjne i inwentaryzacyjne. W marcu 2006 założyłem własną działalnośĆ gospodarczą pod tytułem Geoszumpol mgr inż. Łukasz Szumera | | |
2000 | Łapkiewicz Krzysztof Obecnie w PUGK Pryzmat w Brodnicy | | |
2000 | Dąbkowska Anna
| | |
2000 | Wałdowska (z d. Werner) Anita
| | |
2000 | Zamrij Paweł
| | |
2000 | Żentarska Joanna
| | |
2000 | Sidor Iwona doktorantka w Katedrze Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego | | |
2000 | Czupryński Adam
| | |
2000 | Szumera Łukasz
| | |
2000 | Malinowski Jarek
| | |
2000 | Krajanowska Danuta
| | |
2000 | Siewert Janusz
| | |
2000 | Łazar Piotr
| | |
2000 | Mieszanek Krzysztof
| | |
2000 | Pasik Marcin
| | |
2000 | Szurek Magdalena
| | |
2000 | Radoń Ewa pracownik firmy geodezyjnej-Szczecin | | |
2000 | Burzyński Michał
| | |
2000 | Podgajecki Paweł własna działalność gospodarcza w zakresie geodezji | | |
2000 | Parda Michał OPEGIEKA w Elblągu | | |
2000 | Uradzińska (z d. Rutkowska) Edyta doktorantka w Katedrze Geodezji Rolnej i Katastru | | |
2000 | Krupa Tomasz Geodeta w firmie Geopartner | | |
2000 | Pilarczyk Andrzej Imagis Warszawa,WAT Warszawa | | |
2000 | Chrapicki Michał
| | |
1999 | Bernaciak Łukasz
| | |
1999 | Cebeliński Grzegorz
| | |
1999 | Reich Robert
| | |
1999 | Nowotka Paweł
| | |
1999 | Chojnacka Wioletta
| | |
1999 | Banaszek Sebastian Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego | | |
1999 | Piotrowski Maciej
| | |
1999 | Cieszyński Robert
| | |
1999 | Głusik (z d. Krupka) Magdalena Wojskowe Centrum Geograficzne - Warszawa | | |
1999 | Bielska (z d. Tkaczuk) Jolanta
| | |
1999 | Tobieński Bartosz
| | |
1999 | Tomasz Błaszczyk Grzegorz Thomas Bau GmbH,55218 Ingelheim | | |
1999 | Zbigniew Kazimierczak Podgik Pułtusk | | |
1999 | Kosyra Jarosław
| | |
1999 | Piasta (zd. Stefaniuk) Urszula
| | |
1999 | Szłykowicz Maciek
| | |
1999 | Lorkowski Tomasz
| | |
1999 | Bliżniak Bolesław
| | |
1999 | Łoziński Maciej
| | |
1999 | Skiba-Nowotka Renata
| | |
1999 | Pirek Mariusz
| | |
1999 | Startek Dariusz WPG Geoida Toruń | | |
1999 | Grzegorzewska (z d. Kliszko) Aleksandra PODGiK w Łęczycy | | |
1999 | Grzegorzewski Arkadiusz PODGiK w Łęczycy | | |
1999 | Tkaczyk Grzegorz
| | |
1999 | Kobylska Iwona Centrum Projektów Budowlanych – Grudziądz | | |
1999 | Krasiński Sylwester
| | |
1999 | Burdyński Radosław UG GRAD Radosław Burdyński, Poznań | | |
1999 | Misterek Rafał
| | |
1999 | Laskowska (z d. Struzik) Lucyna Urząd Miasta Malbork | | |
1999 | Biłozor Andrzej Katedra Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego WGiGP UWM | | |
1999 | Kornak Seweryn Urząd Miasta Rzeszowa,Gospodarka Nieruchomościami | | |
1999 | Stankiewicz Leszek
| | |
1999 | Tabęcki Paweł
| | |
1998 | Szulwic Jakub Politechnika Gdańska I-NET S.C. | | |
1998 | Zalewski Marcin Dobre Miasto, Gdynia | | |
1998 | Delekta Daniel
| | |
1998 | Pietrzak Jolanta
| | |
1998 | Chrol Aneta
| | |
1998 | Zelma Iwona
| | |
1998 | Kuczkowski Marcin
| | |
1998 | Knoll (zd. Gnatek) Aneta
| | |
1998 | Zawiślak Anita PUGK PRYZMAT Brodnica | | |
1998 | Olszewski Tomasz TOKART Tomasz Olszewski | | |
1998 | Płoszyński Radosław
| | |
1998 | Dargiewicz Grzegorz
| | |
1998 | Piotrowska (zd. Jędrzejczak) Joanna ZSB Toruń | | |
1998 | Janowski Artur Instytut Geodezji UWM Olsztyn | | |
1998 | Woronowicz Jarosław Biskupiec | | |
1998 | Iwanowski Jarosław
| | |
1998 | Olszewska (z d. Piątek) Elżbieta
| | |
1998 | Dziuba Anna WGGGiR UM w Słupsku | | |
1998 | Szadkowska Małgorzata
| | |
1998 | Kaczmarczyk Barbara
| | |
1998 | Grzeszczuk Ewa
| | |
1998 | Staszewska Barbara
| | |
1998 | Andrzejewski Andrzej Pracownik Wydziału Geodezji UM Katowice | | |
1998 | Kowalska Magdalena
| | |
1998 | Chojnacki Piotr
| | |
1998 | Puciłowska (z d. Gruszczyńska) Katarzyna
| | |
1998 | Samełko Przemysław
| | |
1998 | Kulesza Robert
| | |
1998 | Wilczek Rafał Urząd Miejski w Szczytnie | | |
1998 | Puciłowski Marcin
| | |
1998 | Kowalczyk Cezary pracownik WGiGP UWM | | |
1998 | Głuchowska-Ry ls ka Iwona
| | |
1998 | Tomczak Maciej Azymut | | |
1997 | Brzeziński Dariusz
| | |
1997 | Leszczyński Lech
| | |
1997 | Głębocki Bartosz
| | |
1997 | Trojak-Jewsienia Kamila
| | |
1997 | Cieszyńska (z d. Markowska) Agata
| | |
1997 | Jola Popielarska Tele Atlas Polska | | |
1997 | Karwowska Ewa
| | |
1997 | Szymański Tomasz
| | |
1997 | Chmielecki Artur
| | |
1997 | Baryła Radosław
| | |
1997 | Kocur-Bera Katarzyna pracownik Katedry Geodezji Rolnej i Katastru UWM Olsztyn | | |
1997 | Miłek Mariusz
| | |
1997 | Białczak Dorota
| | |
1997 | Dumka Robert
| | |
1997 | Olszewska zd. Raczyńska Małgorzata
| | |
1997 | Riabczenko (z d. Wypych) Joanna
| | |
1997 | Wiśniewski Radosław pracownik WGiGP UWM | | |
1997 | Iwański Artur ARiMR | | |
1996 | Salnik Henryk Geodeta, grafik, konstruktor | | |
1996 | Łapińska (z d. Chmielińska) Agnieszka ZEP SA | | |
1996 | Grześkiewicz Krzysztof Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim | | |
1996 | Struch Krzysztof
| | |
1996 | Nehring Zbigniew
| | |
1996 | Haratym Adam Urząd Miejski w Elblągu | | |
1996 | Deska Krzysztof
| | |
1996 | Niedenthal Arleta
| | |
1996 | Domalewski Leszek
| | |
1995 | Robert Tchórzewski
| | |
1995 | Zamkiewicz Paweł
| | |
1995 | Szymańska Małgorzata
| | |
1995 | Megger Adam Londyn - praca w zawodzie | | |
1995 | Komar Mariusz
| | |
1995 | Berent Krzysztof
| | |
1995 | Zbrzeżny Jacek
| | |
1995 | Pilatowski Marek
| | |
1994 | Iwański Grzegorz OPGK Koszalin | | |
1994 | Szczepanek Mirosław
| | |
1994 | Stodulski Marek
| | |
1994 | Jasiński Artur okolice Starogardu Gdanskiego | | |
1994 | Wasilewska Małgorzata
| | |
1994 | Ziehm Robert Prezes Zarządu Visimind, zamieszkały w Stawigudzie | | |
1994 | Cellmer Radosław
| | |
1994 | Dziedziczak Jarosław ARiMR OR Kielce | | |
1994 | Zieliński Marek
| | |
1994 | Stolarczyk Jacek
| | |
1994 | Senetra Adam Katedra Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego WGiGP UWM | | |
1994 | Niburska Katarzyna
| | |
1994 | Zawiślak Jacek Koszalin | | |
1993 | Kosakowski Janusz pracownik KGRiK WGiGP | | |
1993 | Bakuła Mieczysław Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji | | |
1993 | Zielińska Anna
| | |
1993 | Borowy Artur
| | |
1993 | Augustynowicz Adam
| | |
1993 | Cellmer Sławomir
| | |
1993 | Czerniawski Piotr obywatel Trójmiasta | | |
1993 | Cellmer Sławomir
| | |
1993 | Wożnialis Tomasz Biuro Geodezji sp. z o.o. w Elblągu | | |
1993 | Szczepańska Agnieszka Katedra Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego WGiGP UWM Olsztyn | | |
1993 | Eberhardt Janina
| | |
1993 | Kościsz Tomasz Agencja Geodezyjna Nieruchomości Nowy Sącz | | |
1993 | Filipowicz Hubert
| | |
1993 | Pałejko Piotr
| | |
1993 | Dwulat Marek
| | |
1992 | Cichoń Włodzimierz Usługi Geodezyjne Geo-Art | | |
1992 | Milewski Andrzej
| | |
1992 | Hinz Wojciech WBGiTR Gdańsk | | |
1992 | Tomczak Sławomir
| | |
1992 | Kopczyński Marek GEO-MARK Ciechanów | | |
1992 | Kruczyński Wojciech
| | |
1992 | Sobkiewicz Zbigniew
| | |
1992 | Bisewski Adam
| | |
1992 | Bochenek Piotr Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim | | |
1992 | Turzyńska Joanna Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim | | |
1992 | Smentoch Wiktor RAPID s.c Smentoch Sobkiewicz | | |
1992 | Purzycki Anderzej J. Geodeta uprawniony | | |
1992 | Puza Iwona Urząd Miejski Suwałki ZUD | | |
1991 | Ostrowski Mariusz
| | |
1991 | Koziołowski Marek ARiMR Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny | | |
1991 | Eberhardt Andrzej
| | |
1991 | Bocian Elżbieta
| | |
1991 | Kolasiński Jarosław Geodeta uprawniony, pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. | | |
1991 | Modzelewski Krzysztof Starglass Sp. z o.o. Ostrołęka tel. 0-29 769 13 89 | | |
1990 | Dłużniewski Maciej
| | |
1989 | Peliksza-Tanan Janina UM Gdańsk | | |
1989 | Tanan Sławomir Grupa Lotos | | |
1989 | Ostapczuk Jerzy
| | |
1989 | Kuryj Jan Adiunkt w Katedrze Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego UWM w Olsztynie | | |
1989 | Potorski Krzysztof PODGiK w Żurominie, tel. 0-606 416 197 | | |
1989 | Stankiewicz Kazimierz Associated Consultants Chester,NJ USA | | |
1989 | Sapko Andrzej geodeta powiatowy - Starostwo Powiatowe w Łęczycy | | |
1989 | Wnuk Wojciech
| | |
1989 | Raszkowski Piotr
| | |
1989 | Jesionek Andrzej
| | |
1988 | Krzemieniewska (zd. Kowalewska) Alicja
| | |
1988 | Pękala Marek
| | |
1988 | Krzemieniewski Mariusz Starostwo Powiatowe w Działdowie | | |
1988 | Kowalczyk Andrzej
| | |
1988 | Wojdełko Jarosław
| | |
1988 | Gałka Tomasz
| | |
1988 | Lewandowski Artur Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych 1993 - do chwili obecnej Rozgłośnia Polskiego Radia w Olsztynie | | |
1987 | Pietrzak Sławomir GEOSERVICE Słupsk | | |
1987 | Puzyrewski Marek
| | |
1987 | Grajewski Zygmunt
| | |
1987 | Gogółka Józef BBGiTR RO Cieszyn | | |
1987 | Tomkiewicz Dariusz Indywidualna działalność gospodarcza | | |
1986 | Głażewski Arkadiusz
| | |
1986 | Grejner Grażyna
| | |
1986 | Alicja Józefowicz Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, Geodeta powiatowy | | |
1986 | Kaszubski Marek Usługi Geodezyjne Marek Kaszubski | | |
1986 | Chmielak zd. Chruścicka Anna Urząd Miejski w Poddębicach | | |
1986 | Chmielak Jan Pracownia Geodezyjna w Poddębicach | | |
1986 | Skowron Joanna Geodeta Uprawniony Biuro Geodezji w Golubiu-Dobrzyniu | | |
1986 | Worotnicki Leszek
| | |
1985 | Klinkosz Marek Geodeta uprawniony | | |
1985 | Gorząch Zbigniew Mazowiecki Urząd Wojewódzki Delegatura w Ciechanowie | | |
1985 | Kuczkowski Zdzisław
| | |
1984 | Dąbrowski Andrzej Usługi Geodezyjne Pisz | | |
1984 | Maślij Grzegorz
| | |
1984 | Pazerski Zbigniew
| | |
1983 | Karpowicz Waldemar
| | |
1983 | Piotr Szmidt Jerzy
| | |
1982 | Schneider (Sucha/Musialska) Teresa
| | |
1982 | Sosnowski Jan Usługi Geodezyjne Malbork | | |
1982 | Jarosz Krzysztof Praca na etacie w Miejskich Wodociągach i Oczyszczalni w Grudziądzu oraz prowadzenie działalności gospodarczej Krzysztof Jarosz "UGIKOŚ" | | |
1982 | Sziler(z d. Zielinska) Arleta redaktor programu radiowego Magazyn Polski dla Polonii w Windsor(Canada) i Detroit(USA) 91.5 FM CJAM Sobota 2-3 (PM-E.T.) | | |
1982 | Olchówka Jan
| | |
1982 | Czyżewski Cezary
| | |
1982 | Potrapeluk Wiesław
| | |
1982 | Józefowicz Marian
| | |
1982 | Litwin Zenon
| | |
1982 | Pesta Stanisław Usługi Geodezyjne, właściciel | | |
1982 | Bajerowski Tomasz Pracownik Wydziału Geodezji i GP UWM Olsztyn | | |
1982 | Litwin (z d. Kich) Daria
| | |
1981 | Aleszczyk Alina WBGiTR Suwałki Starostwo Powiatowe w Giżycku Geodeta Powiatowy Emerytka | | |
1981 | Kubas Jadwiga Spółdzielczy Bank Ludowy w Olsztynie | | |
1981 | Gieryng (z d. Sobczyńska) Wiesława właścicielka firmy: Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami | | |
1981 | Marczuk Zenon Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Wydział Geodezji Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami | | |
1980 | Świderski Sławomir OPEGIEKA Elbląg | | |
1980 | Narloch Kazimierz Urząd Miejski Leszno | | |
1980 | Kabat Ryszard Starostwo Powiatowe w Iławie | | |
1980 | Kowalczyk Czesław Usługi geodezyjne | | |
1980 | Stankiewicz Czesław
| | |
1979 | Cieżyński Sławomir
| | |
1979 | Główka Włodzimierz Usługi Geodezyjne w Sochaczewie | | |
1978 | Zołociński Jacek
| | |
1978 | Tuchalski Wojciech Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kierownik Biura Powiatowego w Rypinie. | | |
1978 | Polakowski Witold
| | |
1978 | Hołub Roman Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu,Geodeta Powiatowy | | |
1977 | Dąbrowski Wiesław
| | |
1976 | Źróbek Sabina Profesor senior na Wydziale Geoinżynierii UWM w Olsztynie | | |
1976 | Źróbek Ryszard Profesor senior - Wydział Geoinżynierii UWM w Olsztynie | | |
1976 | Wiśniewski Zbigniew Pracownik Instytutu Geodezji Wydziału Geodezji i GP UWM w Olsztynie | | |
1976 | Śmigielski Grzegorz OPGK Poznań, Geodezyjna Sp-nia Pracy w Pile | | |
1974 | Kawecki Jan
| | |
1974 | Gardias Antoni
| | |
1974 | Kopiejewski Gabriel pracownik Wydziału Geodezji i GP UWM Olsztyn | | |
1973 | Romanowski Florian OPEGIEKA Elbląg | | |
1973 | Hoffmann Janusz Urząd Miasta St. Warszawy | | |
1973 | Prątnicka (zd. Lewicka) Alina Instytut Geodezji WGiGP UWM Olsztyn | | |
1972 | Buczek (z d. Górniak) Krystyna
| | |
1972 | Jaworski Jerzy
| | |
1972 | Boniecki Ryszard
| | |
1971 | Grala Mirosław pracownik Instytutu Geodezji Wydziału Geodezji i GP UWM w Olsztynie | | |
1971 | Polkowski Jan od 1981 w USA | | |
1971 | Żuchowski Zbigniew Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. - Pracownia Planu Generalnego (Geodezyjna) w zakładzie produkcyjnym w Płocku | | |
1970 | Kostecki Aleksander Powiatowy Odrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Pyrzycach | | |
1970 | Piotrowicz Jacek OPGK Olsztyn | | |
1970 | Pabiś Zbigniew PUGK GEODEZJA w Toruniu | | |
1970 | Kostecki Aleksander Powiatowy Odrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Pyrzycach | | |
1966 | Augustynowicz Janusz
| | |
1966 | Mazurkiewicz Wiktor b. pracownik Departamentu Infrastruktury i Geodezji Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Biuro Regionalne w Elblągu. Serdecznie zapraszam do mojej witryny internetowej zwłaszcza dotyczącej Kortowa | | |
1965 | Dmitriew Wiktor
| | |
1965 | Śliwiński Ryszard
| | |
1964 | Gintowt Zbigniew Andrzej Uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Dyplom magistra inżyniera geodety w dniu 16 grudnia 1982. Emeryt. | | |
1964 | Olszewski Zbigniew Franciszek Zawodowe Studium Geodezji Urządzeń Rolnych nr dyplomu 37. Studia magisterskie na Wydziale Rolniczym - mgr inż. rolnictwa - 1971 | | |
1964 | Kiszkiel Sergiusz Zawodowe Studium Geodezji Urządzeń Rolnych | | |