MATLAB Online dla studentów i pracowników

Szanowni Państwo,

Ponizej przedstawiamy informacje, które otrzymaliśmy od  Regionalnego Centrum Informatycznego - UWM

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ponieważ są trudności z dostępem do pracowni z komputerowych z Matlabem, istnieje możliwość skorzystania z programu zdalnie.

Licencja ta pozwala Państwu i Państwa studentom na korzystanie z MATLAB Online za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej lub zainstalowania MATLABa na własnym komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Mogą Państwo przekierować swoich studentów do następującego adresu URL, gdzie uzyskają dostęp do oprogramowania MATLAB (jeżeli jeszcze nie mają, będą poproszeni o utworzenie konta MathWorks przed pobraniem lub zalogowaniem się do MATLAB Online).

https://www.mathworks.com/licensecenter/classroom/COVID-19_Access/ [1]

Ponadto istnieje wiele dodatkowych bezpłatnych zasobów i narzędzi MathWorks do nauki na odległość, dostępnych dla studentów i wykładowców.

Samodzielne szkolenie online z zagadnień: MATLAB, Deep Learning i Machine Learning, MATLAB Mobile do korzystania z oprogramowania MATLAB na iPadzie lub telefonie, materiały szkoleniowe do pobrania z wielu dziedzin.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć więcej o możliwościach wykorzystania MATLAB w środowisku uczenia zdalnego, poniższy, krótki samouczek pomoże w rozpoczęciu tego procesu:

https://www.mathworks.com/learn/teaching-with-matlab.html [2]