Dziękujemy!

Czasami przychodzi chwila na wspomnienia!
W zeszytym tygodniu z inicjatywy Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego Wydziału Geoinżynierii uczestniczyliśmy w sesji zdjęciowej w historycznych już koszulach kortowiadowych!
To było niesamowite przeżycie!

W tym miejscu chcieliśmy podziękować Przewodniczącej Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego Pani Martynie Czobot za zorganizowanie tej sesji natomiast Panu dr. inż. Janowi Kuryjowi za przekazanie jakże cennych koszulek. Mają dla nas wartość sentymentalną! - dziękujemy!!!

sesja koszulki kortowiada
Zapytaliśmy Panią Marynę skąd pomysł na taką akcję?
Jak sama mówi "Mija pewna era, era wydziałowych koszulek. Okazało się, że jest na wydziale pracownik, który kolekcjonował je wszyskie. Teraz nam je przekazał, a my chcieliśmy w ten sposób podziekować oraz podkreślić, że pracownicy wydziału sa często dla nas mentorami oraz przedownikami w podróży po wiedzę i mowe umiejętności
!

Fot. Tomasz Pierzycki