GISday 2013

Zaproszenie

Dziekan Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej dr hab. inż. Radosław Wiśniewski, prof. UWM, wraz z Katedrą Fotogrametrii i Teledetekcji, Katedrą Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego oraz Katedrą Planowania i Inżynierii Przestrzennej mają zaszczyt zaprosić do współpracy w ramach obchodów GISday 2013 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, który odbędzie się 20 listopada 2013r. w budynku Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej ul. Prawocheńskiego 15. W programie m.in. geopodchody, warsztaty komputerowe, konkursy, targi wystawiennicze sponsorów, pokazy technologii LIDAR oraz bezzałogowego aparatu latającego, profesjonalne szkolenie „Autoprezentacja/Wystąpienia publiczne”.

GISday został połączony z Ogólnopolską Konferencją pod hasłem „INTERDYSCYPLINARNY CHARAKTER GIS", w ramach której odbędą się wykłady specjalistów GIS, jak i również swoje dokonania będą mogli zaprezentować studenci, doktoranci i młodzi naukowcy. Zapraszamy do aktywnego udziału w konferencji poprzez prezentację postera, bądź referatu, prezentującego prace badawcze związane z tematyką systemów informacji przestrzennej (zarówno wykorzystania technologii GIS jako narzędzia, jak i GIS jako nauki). Dodatkowo zachęcamy do uczestnictwa w konkursie na najładniejszą mapę, którego celem jest promowanie kartografii.

Wszelkie informacje dotyczące obchodów GISday 2013 znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://fotogrametria.uwm.edu.pl/gisday_olsztyn/.

Liczymy na owocną współpracę