Urząd Statystyczny w Olsztynie - seminarium

Szanowni Państwo

W ramach obchodów GIS Day 2015 Urząd Statystyczny w Olsztynie zaprasza Państwa na seminarium poświęcone tematyce zastosowania nowoczesnej i interaktywnej platformy do prezentacji danych statystycznych w ujęciu przestrzennym - Portalu Geostatystycznego.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowe funkcjonalności Portalu oraz aplikacji mobilnej, które są wynikiem realizacji projektu Portal Geostatystyczny - Faza II.

Seminarium będzie okazją do otwartej dyskusji i wymiany doświadczeń między użytkownikami Portalu Geostatystycznego na temat możliwości i sposobów wykorzystania narzędzia oraz wynikowych informacji statystycznych udostępnianych poprzez platformę.

Spotkanie organizowane jest w siedzibie Urzędu Statystycznego, ul. Kościuszki 78/82 w Olsztynie, 20 listopada 2015 roku w godz. 11.30 - 15.00.

Zapewniamy przerwę kawową z przekąskami i napojami.
Uczestnicy spotkania otrzymają materiały informacyjno-promocyjne.
Na seminarium zapraszamy przedstawicieli nauki, administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorców, mediów oraz osoby zainteresowane tematyką.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać do dnia 13 listopada 2015 r. na adres e-mail m.wilczopolska@stat.gov.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w seminarium decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane w osobnej korespondencji.

Agenda_Portal Geostatystyczny >>>pobierz<<<
Formularz zgłoszenia  >>>pobierz<<<

 

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem
Małgorzata Wilczopolska
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Badań Regionalnych
Urząd Statystyczny w Olsztynie