UWAGA studenci WGIPB, są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Szkoły Orląt w Dęblinie!

Jak co roku, WGIPB organizuje wyjazd naszych studentów do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie w celu przeprowadzenia specjalistycznych zajęć z zakresu nawigacji lotniczej oraz satelitarnych metod nawigacyjnych wykorzystywanych w lotnictwie.

W tym roku wyjazd planowany jest w dniu 25.04.2016 r. (poniedziałek) o godz. 12:15, powrót do Olsztyna - 27.04.2016 (środa) wieczorem. Nocujemy w schronisku szkolnym w Puławach, transport – autokar.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do uczestnictwa w niezwykle interesującej wizycie w słynnej Szkole Orląt, mamy jeszcze wolne miejsca w autokarze. Koszt wyjazdu to ok. 130-140 PLN (koszt wynajmu autokaru, noclegów, śniadań i obiadów).

Zainteresowane osoby proszę o kontakt z dr inż. Adamem Ciećko a.ciecko@kgsin.pl, tel. 605-850-697.