Oferta pracy SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o.
Górka 15 14-100 Ostróda
Międzynarodowa firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji wyrobów mięsnych mrożonych i chłodzonych

poszukuje otwartej, komunikatywnej osoby, która chciałaby

poszerzać swoją wiedzę i nabywać doświadczenie zawodowe. Jeśli Twoją ambicją jest praca w dużej, nowoczesnej firmie

- dołącz do naszego zespołu jako

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Opis stanowiska pracy:

  • Zapewnienie spełnienia wymagań Normy ISO 14001 oraz EMAS
  • Aktywny udział w procesie zarządzania środowiskowego:
    • prowadzenie rejestru wymagań prawnych oraz rejestru aspektów środowiskowych,
    • przygotowywanie raportów i zestawień środowiskowych,
    • prowadzenie wewnętrznych audytów środowiskowych oraz podstawowych szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska,
  • Aktywne generowanie inicjatyw optymalizujących wyniki środowiskowe we współpracy z nadzorem poszczególnych działów
  • Prowadzenie Bazy Danych o Odpadach

Dołącz do nas jeśli:

  • Znasz wymagania normy ISO 14001 oraz EMAS
  • Masz doświadczenie w procesach związanych z ochroną środowiska
  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe związane z ochroną środowiska lub masz doświadczenie w tym zakresie
  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office
  • Komunikatywnie znasz język angielski w mowie i piśmie
  • Jesteś uczciwy/a, dokładny/a, samodzielny/a i rzetelny/a
  • Cechuje cię wysoka kultura osobista
  • Jesteś osobą komunikatywną, dobrze organizującą swoją pracę, a ustalanie priorytetów jest Twoją mocną stroną
  • Jesteś osoba otwartą na nowe, różnorodne projekty i wyzwania
  • Znajomość prawa środowiskowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Świadczenia socjalne
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach europejskich

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o., Górka 15, 14-100 Ostróda lub PRACA@OSI.de

z dopiskiem “Rekrutacja”.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

INFORMACJA DLA KANDYDATA DO PRACY DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Mając na uwadze przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) oraz przepisy obowiązującego kodeksu pracy, uprzejmie informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Górka 15, 14-100 Ostróda,, kontakt: 89 651 94 00, dalej „Pracodawca”. Inspektorem ds. ochrony danych osobowych jest Prof. Dr. h.c. Heiko Jonny Maniero, DGD Deutsche Gesellschaft für Datenschutz GmbH, Robert-Bosch-Str. 11, 85221 Dachau. Telefon: 0049/8131-77987-0, FAKS: 0049/8131-77987-99, Mail: DPO@osieurope.com, Strona internetowa: www.dg-datenschutz.de

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji i późniejszego ewentualnego zatrudnienia.

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:

  1. Spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy
  2. Podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy dotyczące: kadr i płac, wykonywania badań lekarskich, wynajmu pracowników tymczasowych, zapewnienia odzieży roboczej, organizacji dojazdów do pracy, ochrony obiektu.

Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:

  1. Do 3 miesięcy od daty wpłynięcia danych do Pracodawcy – w przypadku rekrutacji na stanowiska bezpośrednio produkcyjne
  2. Do zakończenia rekrutacji na stanowiska poza produkcyjne, w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy.

Informujemy, że:

  1. Jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie w zakresie danych, które są przetwarzane na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
  2. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art.16 RODO), usunięcia danych (art.17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO);
  3. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  4. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;
  5. Pracodawca powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się poprzez adres mailowy: DPO@osieurope.com