Oferty pracy dla studentów oraz absolwentów

nowe oferty pracy
  1. Vita Arbor
    Głównymi obszarami działań firmy jest doradztwo oraz usługi w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody w procesach inwestycyjnych, takich jak budowy dróg ekspresowych i autostrad, linii kolejowych, gazociągów, farm wiatrowych i farm fotowoltaicznych, linii energetycznych, portów lotniczych oraz portów morskich.
    oferta pracu : Staż absolwencki z urzędu pracy w zawodzie specjalista ochrony środowiska i ochrony przyrody
  2. Firma Feromex HVAC, która działa w branży budowlanej i sanitarnej do zespołu poszukuje studenta (studiów technicznych, np. inżynierii środowiska)
    funkcja" wsparcie kierownika projektu/ miejsce pracy: inwestycja w Olsztynie.
  3. Firma GEO-MAPA Maciej Kowalski  zatrudni geodetów lub studentów geodezji do pracy przy budowie Elektrowni Ostrołęka - kontrakt na
    minimum dwa lata -
    szczegóły oferty.
  4. Instytut Geodezji i Kartografii ogłasza nabór do pracy w Centrum Geodezji i Geodynamiki.
    W związku z rozwojem zespołu Centrum Geodezji i Geodynamiki poszukują kandydata/-tki na stanowisko: młodszy specjalista
    szczegóły ogłoszenie rownież znajdziecie na stronie jednostki: www.igik.edu.pl/pl/
Wszystkie oferty znajdziecie na stronie: http://wg.uwm.edu.pl/aktualnosci/oferty-pracy