Pracownicy Wydziału Geoinżynierii Mistrzami Polski w Piłce Siatkowej

► g r a t u l a c j e !

W dniach 28 lutego - 1 marca 2020 r. w Łodzi odbyły się VII Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej. Turniej stanowił element uroczystych obchodów 75-lecia Uniwersytetu Łódzkiego.

W reprezentacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie uczestniczyło 4 pracowników Wydziału Geoinżynierii:

• dr hab. inż. Mirosław Bełej,

• dr inż. Piotr Bilko,

• dr inż. Grzegorz Krzan

•  dr inż. Szymon Sawczyński.

W Mistrzostwach Polski udział wzięło 11 drużyn: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Politechnika Gdańska, Politechnika Koszalińska, Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Politechnika Rzeszowska i gospodarze z Uniwersytetu Łódzkiego.

Reprezentacja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w VII Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej zajęła 1 miejsce, wygrywając w finale 2:0 z Uniwersytetem Łódzkim. W całym turnieju olsztyńscy siatkarze wygrali wszystkie mecze i stracili tylko 1 seta.

...a teraz  krótka fotorelacja z meczuyes

Jesteśmy  dumni i życzymy wielu dalszych sukcesów :) brawo dla "złotej" drużynyyes