Rekrutacja do ostatnich edycji letniej Szkoły Zarządzania Innowacj

Studentki, Studenci!
Specjalnie dla Was rozpoczynamy rekrutację do ostatnich już edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!!!

Kończysz studia? Myślisz o pierwszej pracy? Zainwestuj w siebie! to ostatnia szansa

U nas poznasz Design Thinking, popularną na świecie metodę pracy projektowej. To strategiczne podejście, które twórczo prowadzi do rozwiązania problemów, uczy myślenia o klientach i stawia ich w centrum procesu. Dzięki czemu produkty i usługi stają się unikalne, dostosowane, konkurencyjne.

Co pomoże Ci podjąć decyzję?

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to weekendowy, bezpłatny program skierowany do studentek i studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I i II stopnia wszystkich kierunków Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

• warsztaty odbędą się od 11 marca do 28 maja 2023 r. i potrwają 6 weekendów (soboty i niedziele w godz. 9.00-16.00) - harmonogram
  • zajęcia stacjonarne na terenie naszego kampusu (w zależności od sytuacji epidemiologicznej spotkania mogą być realizowane hybrydowo lub online)
  • w trakcie warsztatów zapewniamy catering
  • zajęcia poprowadzą eksperci z firmy Metaphor sp. z o.o.
  • współpracujemy z pracodawcami m.in. Michelin Polska sp. z o.o., Mebleplus, Animex Foods sp. z o.o., samorząd województwa
  • na zakończenie cyklu warsztatów uczestnicy otrzymają referencje imienne oraz certyfikat

Jak się zgłosić?

Zostaw tutaj kontakt do Siebie

Warunkiem zgłoszenia jest złożenie wypełnionego i podpisanego:

1. Formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1wraz z potwierdzeniem z właściwego Dziekanatu średniej ocen za ostatni semestr
  2. Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (załącznik nr 2) oraz
  3. Karty samooceny poziomu motywacji studenta (załącznik nr 7)

Skan dokumentów rekrutacyjnych prosimy jak najszybciej przesłać na adres e-mail: letniaszkola@uwm.edu.pl

Oryginały należy dostarczyć do Biura Projektu - Centrum Badań i Projektów UWM w Olsztynie (budynek Starej Kotłowni), ul. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn z dopiskiem "Rekrutacja LSZI".

Zobacz
Zobacz jak wyglądają warsztaty, jak pracujemy, co się u nas dzieje i śledź nasze konta na instagramie: #letniaszkolainnowacji oraz #lszi_uwm

Na Wasze pytania odpowie:
Hanna Marciak
koordynator LSZI