Studencie, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji! Konkursy ruszyły

Studencie,
Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycjienlightened! Może znajdziesz w nich coś dla siebiesmiley

Eiffel Excellence - szansa na studia magisterskie i doktoranckie we Francji.

stypendium

Eiffel Excellence to prestiżowy program stypendialny francuskiego Ministerstwa Europy i Spraw Zagranicznych. Skierowany jest do najzdolniejszych studentów zagranicznych, którzy chcieliby odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim, w czterech dziedzinach: nauki techniczne, ekonomia i zarządzanie, prawo oraz nauki polityczne oraz - dodatkowo - w szeroko rozumianej dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych na poziomie doktoranckim.

szczegóły programu >czytaj więcej<

Konkurs dla studentów i doktorantów ekoEkoMaster

Co warto zmienić na uczelni, żeby była bardziej eko?
Przyślij swój proekologiczny postulat, pomysł na zmianę lub konkretny projekt!

konkurs ecoMasters

Na autorów najciekawszych propozycji (studentów lub doktorantów) czekają:
I nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
II nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.000 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
III nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna.

Można wysłać więcej niż jedno zgłoszenie i zdobyć kilka nagród.
Zgłoszenie należy przesyłać do 31 października 2021 r. przy pomocy formularza dostępnego na stronie Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia:

www.ekokampus.­­fjk.org.pl.

►Ogólnopolski konkursu EKOINNOWATORZY

ecoinnowatorzy

Konkursu  jest kierowany do studentów polskich uczelni wyższych.

Celem konkursu jest wybór najbardziej ekoinnowacyjnych projektów studenckich, a także wyłonienie kół naukowych i studentów wyróżniających się w działalności naukowej i organizacyjnej o charakterze proekologicznym. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, konkurs podzielony jest na cztery etapy:

Etap 1:Przyjmowanie zgłoszeń udziału w konkursu
Etap 2: Cykl szkoleń online oraz udostępnienie materiałów szkoleniowych
Etap 3:  Uroczysta Gala Finałowa
Etap 4:  Wydanie pamiątkowego albumu

KATEGORIE KONKURSOWE

• EKOinnowacyjne Koło Naukowe
  • EKOinnowacyjnyProjekt Studencki
  • Student EKOinnowator

Dalsze szczegóły dotyczące konkursu EKOinnowatorzy 2021, w tym harmonogram, regulamin konkursu, informacje o nagrodach oraz formularz zgłoszeniowy, znajdują się na stronie konkursu:  www.ekoinnowatorzy.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: ekoinnowatorzy@instytutze.org