Wybory społecznego inspektora pracy na WG UWM w Olsztynie - 14.09.2020 r.

Komunikat

Wybory społecznego inspektora pracy na Wydziale Geoinżynierii UWM w Olsztynie odbędą się w Auli 2.16, ul. Heweliusza 4, w dniu 14 września 2020 roku.

Kalendarz wyborczy:

1. Do 9 września 2020 r. zgłaszanie kandydatów na społecznego inspektora pracy  (wraz z pisemną zgodą kandydata) w Biurze Dziekana WG.

2. Bierne prawo wyborcze przysługuje każdemu pracownikowi Wydziału bez względu na rodzaj zawartej umowy o pracę, który posiada co najmniej pięcioletni staż pracy w uczelni. Funkcję społecznego inspektora pracy może pełnić pracownik posiadający niezbędną znajomość zagadnień wchodzących w zakres jego działania. Społecznym inspektorem pracy nie może zostać Rektor uczelni lub osoba zajmująca kierownicze stanowisko, bezpośrednio podległa Rektorowi UWM w Olsztynie.

Pkt 2 Regulaminu  wyborczego Społecznego Inspektora Pracy w UWM w Olsztynie

3. W dniu 10 września 2020 r. ogłoszenie listy kandydatów na społecznego inspektora pracy. Informacja zostanie przekazana drogą mailową.

4. W dniu 14 września 2020 r. w godz. 1000 - 1100, wybory społecznego inspektora pracy na Wydziale Geoinżynierii z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19, PRACOWNICY BĘDĄ PODZIELENI NA TRZY GRUPY WEDŁUG PORZĄDKU ALFABETYCZNEGO:

• Nazwiska od A do od - 10 00
  • Nazwiska od K do P od - 10 20
  • Nazwiska od R do Ż od - 10 40

5. Ogłoszenie wyników nastąpi drogą mailową.

Przewodniczący WKW WG

dr inż. Cezary Czyżewski