Komunikat o błędzie

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to allocate memory for pool. in _drupal_bootstrap_variables() (line 2759 of /www/htdocs/wgipb/includes/bootstrap.inc).

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odeszłą od nas Pani prof. Katarzyna Otmianowska-Mazur

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Bliskim Śp. Katarzyny Otmianowskiej-Mazur
składają Dziekan, Prodziekani wraz z pracownikami
Wydziału Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

kondolencje

Zgodnie z informacją przekazaną przez Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego pożegnanie prof. Katarzyny Otmianowskiej-Mazur odbędzie się w najbliższą sobotę  18. lipca. Rozpocznie się mszą żałobną o g. 14:00,  w kościele parafialnym w Bibicach pod Krakowem.
Trasmisja będzie również online poprzez stronie FB parafii:https://www.facebook.com/BibiceParafiaPwMatkiBozejNieustajacejPomocy oraz link Obserwatorium: www.oa.uj.edu.pl w informacji o prof. Katarzynie Otmianowskiej-Mazur.