Zapraszamy na webinar 15.11.2022 o godz. 9.30 nt.”Akcja Remediacja - wprowadzenie do zagadnień przywracania środowiska naturalnego”.

webinar

Zapraszamy na webinar poświęcony podstawowym zagadnieniom z zakresu badań środowiskowych, oczyszczania środowiska gruntowo-wodnego oraz gospodarki odpadami.

Z webinaru dowiesz się:

• Czym jest zanieczyszczenie historyczne i szkoda w środowisku
  •  Kiedy należy planować badania środowiskowe
  • Co to remediacja i czym różni się od rekultywacji, rewitalizacji i renaturyzacji
  • Jak i po co klasyfikujemy odpady
  • Jakie są technologie remediacji środowiska gruntowo-wodnego

Webinar jest bezpłatny i będzie prowadzony na żywo z możliwością zadawania pytań.

Termin webinaru: 15.11.2022 godz. 9.30
Temat webinaru:Akcja Remediacja - wprowadzenie do zagadnień przywracania środowiska naturalnego.

Każda zarejestrowana osoba otrzyma po webinarze link z nielimitowanym dostępem do nagrania.

Link do zapisów: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN__2mU-BtCRa-V1Yvobqs-XQ

Studenci, prosimy abyście w okienku „organizacja” wpisać nazwę uczelni (UWM).