Zaproszenie na XIII Ogólnopolską Studencką Konferencjię Naukową „Przestrzeń i architektura bez barier w teorii i praktyce.

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu, Instytut Techniczny, Koło Naukowe „Ad Quadratum” oraz Centrum Badań Naukowych i Wydawnictw serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej „Przestrzeń i architektura bez barier w teorii i praktyce. Integracyjne działania w kierunku likwidacji barier architektonicznych i strukturalnych”.

Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2023 r. w formie hybrydowej:  on-line na platformie Zoom oraz stacjonarnie w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja skierowana jest do studentów związanych z kierunkiem architektury, urbanistyki i sztuki, ale również do tych, którym temat konferencji jest bliski i chcieliby wziąć w niej czynny udział.

Dokumenty do pobrania: