Zmarł dr hab. inż. Kazimierz Zwirowicz

dr hab. inż. Kazimierz Zwirowicz zmarł w dniu 03.10.2020 r.Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 października 2020 r. odszedł od Nas na zawsze

Ś.P.
dr hab. inż. Kazimierz Zwirowicz

Wieloletni były pracownik Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jak również Dyrektor Centrum Studiów Bałtyckich oraz Dziekan Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku.

Specjalista z zakresu ewidencji gruntów i budynków, ceniony dydaktyk, wychowawca wielu pokoleń młodzieży akademickiej.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają:
Dziekan, Prodziekani wraz z pracownikami,
doktorantami oraz studentami
Wydziału Geoinżynierii
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 9 października 2020 r. o godz. 13.00 mszą świętą żałobną w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Wojska Polskiego w Ełku, po  czym ciało zmarłego zostanie przewiezione na Cmentarz Komunalny nr 1.