Kurs bezwzrokowego pisania na klawiaturze

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza na Kurs bezwzrokowego pisania na klawiaturze dla studentów i doktorantów będących osobami z niepełnosprawnością.

Kurs skierowany jest do osób, które z uwagi stan zdrowia i posiadaną niepełnosprawność mają problemy w nauce.

Uzyskane podczas kursu wiedza i umiejętności pozwolą na sprawniejsze posługiwanie się komputerem do celów dydaktycznych. Pisanie prac, robienie notatek przy użyciu komputera pozwolą dzięki zdobytym umiejętnościom skrócić czas poświęcany na naukę.

Udział w kursie jest bezpłatny. Na zakończenie uczestnicy otrzymają imienne zaświadczenia potwierdzające udział w kursie.

Zajęcia odbywały się będą raz w tygodniu po 4 godziny dydaktyczne (5 spotkań w okresie od dnia 06.11. 2014 r. do dnia 04.12.2014 r. w godzinach 16:00 – 19:30). Dokładny harmonogram kursu w załączniku.

Miejsce realizacji kursu: Wydział Humanistyczny, ul. Kurta Obitza 1, sala 107 B

UWAGA:

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (drogą mailową lub osobiście)

Osoba do kontaktu Dorota Filip (tel. 89 523 38 66, mail: dorota.filip@uwm.edu.pl).

forlumarz zgłoszeniowy: *.doc harmonogram:*.doc

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych