Konwent Wydziału

Konwent Wydziału Geoinżynierii
na kadencję 2020-2024

 

Konwent jest organem wspierającym i promującym Wydział Geoinżynierii. W skład Konwentu wchodzą przedstawiciele organów państwowych i samorządowych oraz innych instytucji i organizacji spoza Wydziału. Członkami Konwentu mogą być również osoby prywatne.

Kompetencje Konwentu Wydziału Geinzynierii

  1. Podejmowanie czynności służących nawiązaniu i pogłębianiu oraz określeniu priorytetowych obszarów współpracy Wydziału z podmiotami gospodarczymi, organami samorządowymi i państwowymi oraz innymi instytucjami,
  2. Promowanie działań Wydziału w kraju i zagranicą,
  3. Opiniowanie efektów i programów kształcenia,
  4. Tworzenie rozwiązań umożliwiających zatrudnianie absolwentów Wydziału
    oraz organizowanie praktyk studenckich i współpraca z podmiotami zewnętrznymi w tym zakresie,
  5. Współpraca w zakresie prowadzenia badań i przedsięwzięć znaczących dla rozwoju Wydziału i regionu Warmii i Mazur,
  6. Wsparcie komercjalizacji wyników badań naukowych, nie zastrzeżonych do kompetencji innych organów.

 

Skład

  1. Adam Augustynowicz –  Prezes Zarządu OPEGIEKA Sp. z o.o. w Elblągu,
  2. Sławomir Bernat - Dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami UM
    w Olsztynie
  3. Mariusz Dobrzeniecki – Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  4. Andrzej Dzieniszewski – Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Andrzej Dzieniszewski
  5. Marcin Galibarczyk – Dyrektor Departamentu Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
  6. Mariola Gilska – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich,
  7. Piotr Grzymowicz – Prezydent Miasta Olsztyn,
  8. Jarosław Kaczor – Zastępca Dyrektora ds. Inwestycji Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie,
  9. Iwona Grzelka – Prezes Zarządu Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Olsztynie;
  10. Maciej Kotarski – Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Olsztynie,
  11. Andrzej Michalak – Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego Ango
  12. Maciej Micielski – Strefa Przygody
  13. Danuta Nalazek – Biuro Obrotu Nieruchomościami i Obsługi Budowlano-Geodezyjnej IMMOBILIA
  14. Konrad Nowak – Prezes zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.
  15. Wiesław Pancer – Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Olsztynie
  16. Jarosław Pesta – Prezes Zakład Wodociągów i Kanalizacji  Sp. z o. o. w Mikołajkach
  17. Jolanta Piotrowska – Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego,  Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  18. Roman Przedwojski – Zastępca Prezesa Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości Warmii i Mazur,
  19. Michał Sadowski – Kierownik Wydziału Wodociągów Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Lidzbarku Warmińskim
  20. Marek Szlachta – Dyrektor AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego -  Ośrodek w Wilkasach
  21. Teresa Szymankiewicz-Szarejko – Prezes Zarządu Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich w Olsztynie,
  22. Roman Węglicki  – Prezes Zarządu GEOPARTNER INŻYNIERIA Sp. z o.o. spółka komandytowa
  23. Wiktor Wójcik – Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Geodezji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  24. Zdzisław Zdanowski – Dyrektor Wydziału Środowiska Urzędu Miasta Olsztyn
  25. Robert Ziehm – Prezes Zarządu VIMAP Sp. z o.o.

Terminy posiedzień Konwentu:

  • 19.02.2021 (posiedzenie on-line)